Cart
Loading...
Loading... DF0033-000000-H01
Swing-Out Plate Mounting Kit for RMR Standard Wall-Mount Enclosure; 2-hinge; ANSI 61 Gray
MSRP $93.97
| Height | 4.9" (124.5 mm) |
| Color | Gray |
| Width | 3.3" (84 mm) |
| Depth | 3.1" (79 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
