Cart
Loading...
Loading... 37808-C04
RMR Modular Enclosure Full-Height Dual PDU Bracket; 82.7" (2100 mm) H x 4.8”W (121 mm); Black
MSRP $196.82
| Height | 82.1" (2086 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.4" (36 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 219" (5563 mm) |
| Ship Height | 4.4" (11 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
