Cart
Loading...
Loading... 37808-G06
RMR Modular Enclosure Full-Height Dual PDU Bracket; 94.5" (2400 mm) H x 4.8”W (121 mm); Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $219.11
| Height | 93.9" (2386 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.4" (36 mm) |
| Depth | 4.8" (122 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 4.4" (11 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
