Cart
Loading...
Loading... 37912-001
RMR Enclosure ComSeal™ 10/10 Grommet; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $197.94
| Type | ComSeal 10/10 |
| Height | 4" (81 mm) |
| Width | 7" (178 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |











