Cart
Loading...
Loading... 37914-001
RMR Enclosure ComSeal™ 16/16 Grommet; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $241.97
| Type | ComSeal 16/16 |
| Height | 4" (81 mm) |
| Width | 10" (254 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |











