Cart
Loading...
Loading... 37915-001
RMR Enclosure ComSeal™ 32/32 Grommet; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $460.71
| Type | ComSeal 32/32 |
| Height | 6" (135 mm) |
| Width | 10" (254 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |











