Cart
Loading...
Loading... DF0028-000000-001
RMR Enclosure XL Polyvent Protective Vent Kit; M32x1.5
MSRP $95.62
| Height | 2.95" (74.9 mm) |
| Width | 3" (75 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | DE |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |
