Cart
Loading...
Loading... 37097-005
RMR Wall-Mount Enclosure Brush Cable Entry Grommet; 1" (26 mm) H x 25.9" (658 mm) W x 4.5" (113 mm) D; Black
MSRP $226.62
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 25.9" (658 mm) |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
