Cart
Loading...
Loading... 37903-001
RMR Modular Enclosure Top Exhaust Fan, 441 CFM, 115V; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $1,015.55
| Height | 6" (153 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 43" (1092 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
