Cart
Loading...
Loading... 37790-C03
Bottom Panel Assembly With Removable Gland Plates for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 23.6" (600 mm) D, Black
MSRP $233.87
| Width | 24.3" (617 mm) |
| Depth | 28.5" (724 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27.3" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 80" (2032 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
