Cart
Loading...
Loading... 37798-C06
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 35.4" (900 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $226.34
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 35" (889 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 97" (2464 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |
