Cart
Loading...
Loading... 37798-C08
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $242.19
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 42" (1067 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 31 LB (14.06 kg) |
