Cart
Loading...
Loading... 37798-C12
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 23.6" (600 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $210.48
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
