Cart
Loading...
Loading... 37798-C13
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 27.6" (700 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $222.25
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 31" (787 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |
