Cart
Loading...
Loading... 37798-C18
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 47.2" (1200 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $267.76
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 46" (1168 mm) |
| Color | Black |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 124" (3150 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
