Cart
Loading...
Loading... 37798-G02
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 19.7" (500 mm) D; Black
MSRP $188.83
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 27" (686 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
