Cart
Loading...
Loading... 37798-G03
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 23.6" (600 mm) D; Black
MSRP $198.82
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
