Cart
Loading...
Loading... 37798-G05
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $218.67
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 33" (838 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
