Cart
Loading...
Loading... 37798-G07
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 39.4" (1000 mm) D; Black
MSRP $233.92
| Width | 25" (635 mm) |
| Depth | 38" (965 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |
