Cart
Loading...
Loading... 37798-G14
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 31.5" (800 mm) W D; Black
MSRP $233.87
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 33" (838 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |
