Cart
Loading...
Loading... 37798-G16
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 39.4" (1000 mm) D; Black
MSRP $250.25
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 38" (965 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |
