Cart
Loading...
Loading... 37798-G17
Solid Bottom Panel Assembly for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 43.3" (1100 mm) D; Black
MSRP $258.99
| Width | 30" (762 mm) |
| Depth | 42" (1067 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 2" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |
