Cart
Loading...
Loading... 37740-005
Latch Assembly T Handle for RMR Modular Enclosure, 86.6" (2200 mm) H
MSRP $233.45
| Height | 81.1" (2060 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 2.9" (74 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 4.3" (11 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4.3" (11 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
