Cart
Loading...
Loading... 37740-006
Latch Assembly T Handle for RMR Modular Enclosure, 94.5" (2400 mm) H
MSRP $245.99
| Height | 89.8" (2281 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 2.9" (74 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 2.8" (7 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 2.8" (7 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
