Cart
Loading...
Loading... 37810-C07
Single Metal Door With Window for RMR Modular Enclosure; 47.2" (1200 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $866.94
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Height | 53.8" (1367 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 51 LB (23.13 kg) |
