Cart
Loading...
Loading... 37810-G05
Single Metal Door With Window for RMR Modular Enclosure; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $1,006.50
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 68 LB (30.84 kg) |
