Cart
Loading...
Loading... 37720-G01
Single Solid Metal Door for RMR Modular Enclosure; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $508.19
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 46.2" (1174 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |
