Cart
Loading...
Loading... 37720-G06
Single Solid Metal Door for RMR Modular Enclosure; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $735.80
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 66 LB (29.94 kg) |
