Cart
Loading...
Loading... 37720-G11
Single Solid Metal Door for RMR Modular Enclosure; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $816.63
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 75 LB (34.02 kg) |
