Cart
Loading...
Loading... 37940-001
RMR Modular Enclosure Hardware Kit, M5.5 x 9, Tapping Torx, Pan Head, Steel, 20 Pack; Zinc
MSRP $56.20
| Type | M5.5 x 9 Torx Panhead Thread-Forming Screw |
| Height | 1" (26 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
