Cart
Loading...
Loading... 37941-001
RMR Modular Enclosure Hardware Kit, M8 x 14 Hammer Bolts With Serrated Flange Nuts, 20 Pack; Zinc
MSRP $122.09
| Type | M8 x 14 Drop-in Hammer Head Bolt & M8 Flange Nut |
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 4" (102 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
