Cart
Loading...
Loading... 37942-001
RMR Modular Enclosure Hardware Kit, M6 x 1 x 12 Cross Point Pan Head Screws With Drop In Nuts, 20 Pack; Zinc
MSRP $131.64
| Type | M6 Drop-in Nut & M6 Hex Head Flange Screw |
| Height | 2" (51 mm) |
| Width | 3" (76 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
