Cart
Loading...
Loading... 37880-C04
Fixed Rear Metal Panel for RMR Modular Enclosure; 82.7" (2100 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $386.29
| Width | 23.5" (597 mm) |
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 50 LB (22.68 kg) |
