Cart
Loading...
Loading... 37880-C07
Fixed Rear Metal Panel for RMR Modular Enclosure; 47.2" (1200 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $328.70
| Width | 31.4" (798 mm) |
| Height | 46.2" (1174 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |
