Cart
Loading...
Loading... 37880-C09
Fixed Rear Metal Panel for RMR Modular Enclosure; 78.7" (2000 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $423.73
| Width | 31.4" (798 mm) |
| Height | 77.7" (1974 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 59 LB (26.76 kg) |
