Cart
Loading...
Loading... 37880-C12
Fixed Rear Metal Panel for RMR Modular Enclosure; 94.5" (2400 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $500.00
| Width | 31.4" (798 mm) |
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 69 LB (31.3 kg) |
