Cart
Loading...
Loading... 37879-C02
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 70.9" (1800 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Black
MSRP $304.21
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 26 LB (11.79 kg) |
