Cart
Loading...
Loading... 37879-C24
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 94.5" (2400 mm) H x 27.6" (700 mm) D; Black
MSRP $429.53
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 26.3" (668 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 30.4" (77 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 53 LB (24.04 kg) |
