Cart
Loading...
Loading... 37879-C25
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 47.2" (1200 mm) H x 31.5" (800 mm) D; Black
MSRP $298.83
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 30.3" (770 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.3" (87 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |
