Cart
Loading...
Loading... 37879-C32
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 70.9" (1800 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $388.70
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 51 LB (23.13 kg) |
