Cart
Loading...
Loading... 37879-G03
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 78.7" (2000 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $298.15
| Height | 77.6" (1972 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |
