Cart
Loading...
Loading... 37879-G13
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 47.2" (1200 mm) H x 23.6" (600 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $271.69
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 22.4" (569 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26.4" (67 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |
