Cart
Loading...
Loading... 37879-G26
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $375.55
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 30.3" (770 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.3" (87 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |
