Cart
Loading...
Loading... 37879-G29
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $431.44
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Depth | 30.3" (770 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 34.3" (87 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 55 LB (24.95 kg) |
