Cart
Loading...
Loading... 37879-G34
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 82.7" (2100 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $422.57
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 58 LB (26.31 kg) |
