Cart
Loading...
Loading... 37879-G43
AC Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 5000 - 7000 BTU Air Conditioner Ready; 47.2" (1200 mm) H x 43.3" (1100 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $342.12
| Height | 46.1" (1171 mm) |
| Depth | 42.1" (1069 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46.1" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
