Cart
Loading...
Loading... 37877-C05
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 86.6" (2200 mm) H x 15.8" (400 mm) D; Black
MSRP $333.93
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Depth | 14.5" (368 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18.6" (47 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |
