Cart
Loading...
Loading... 37877-C12
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 94.5" (2400 mm) H x 19.7" (500 mm) D; Black
MSRP $388.61
| Height | 93.4" (2373 mm) |
| Depth | 18.5" (470 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22.5" (57 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |
