Cart
Loading...
Loading... 37877-C34
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 82.7" (2100 mm) H x 35.4" (900 mm) D; Black
MSRP $422.57
| Height | 81.6" (2073 mm) |
| Depth | 34.2" (869 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 38.3" (97 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 64 LB (29.03 kg) |
