Cart
Loading...
Loading... 37877-G11
Exhaust Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Exhaust Fan / Filter Ready; 86.6" (2200 mm) H x 19.7" (500 mm) D; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $352.49
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Depth | 18.5" (470 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Hammer Gray |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22.5" (57 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |
